Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox internet nélkül?

Xbox internet nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni magamnak egy Xbox One-t, de nálunk nincs internet. Pontosabban van, csak fél óránként elmegy, és ha jó is akkor is kb. 5 Mbps a max sebesség. (Senkinek nincs jobb a faluban.) Viszont így nem tudom hogy használható lenne-e. Működik offline üzemmódban is? Amik vannak rá lemezes játékok azok használatához kell normális internet?

2019. aug. 29. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Kell net mindenképp mert a lemezen az 1.0 jatekverzio van es altalban mar az elso nap kijon hozza frissítés
2019. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 1Mbps-es neten is használtam már. Na nem a 80 gigás játék letöltésére, de még Live-ra is viszonylag rendben volt (persze ha szakad, akkor arra nem olyan jó).


Letöltésekhez, frissítésekhez kell mindenképpen net (ha van frissítés, el sem indul addig), de amúgy offline is használható.

2019. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gép legeslegelső indításakor kell hozzá internet. Legalább 3/0,5Mbps-et írnak ha játszani is akarsz. A legeslegelső indításkor (és utána kb 3 havonta - ha felmész online) le kell frissíteni a rendszerszoftvert ami sok GB is lehet (legalább is az első, utána inkább kevesebb mint 500MB). Elvileg hacsak nem online játszol a gép intézi az újracsatlakozást így ha ott hagyod akkor előbb utóbb átjutsz rajta. Offline üzemmód van, lemezes játékok mind játszhatók úgy is viszont manapság a legtöbb játékot úgy írják meg, hogy elég bugosak és sok GBos frissítések jelennek meg hozzá később. Ha kikapcsolod az automatikus frissítést a játékokra (a rendszerszoftverre nem lehet) akkor nem kötelező letöltened hozzájuk semmit... hacsak el nem indítod el őket miközben online vagy.
2019. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!