Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » újratelepítés, újraformázás...

újratelepítés, újraformázás segítség!?

Figyelt kérdés
ugye a C:n van a windows de azon mivel sokszor újratettem és nem tudom leformázni csak 8% szabad hely van és több felhasználó név is ott maradt,hogyan tudnám a c-t is leformázni??valahogyan a d-re tenni a windowsot?
2010. júl. 13. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Win telepítésnél van egy rész, ahol partíciót kell választani, hogy melyikre akarod telepíteni. Ott hozz létre új partíciót és arra tedd...
2010. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vagypedig az adataidat másolod át D-re, sokkal egyszerűbb...
2010. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Második: de ő a Windowst is a D-re akarja tenni, utolsó mondatot olvasd már el... ha csak odamásolja a fájlokat, attól még a C-n marad a Windows.
2010. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

első: és akkor utána tudom a c-t formázni és eltűnik róla minden???


a problémám:volt már 1 ilyen kérdésem arra az volt a válasz hogy kell még 1 winyó hogy le tudjam teljesen törölni a c-t:

2010. júl. 13. 18:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, eltűnik.


De figyu... ha te nem csak a C-t akarod kiüríteni, hanem a komplett vinyót, akkor nem megoldás az új partíció...


Első voltam!

2010. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egyenlőre sztem elég a c-t mert azon van sok xar és nagyon rossz most a gépem
2010. júl. 13. 19:07
 7/11 A kérdező kommentje:
meg úgy van hogy a 40GB-os vinyó két felé van szedve,ezért mind2 meghajtón van program files:S
2010. júl. 13. 19:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Vedd ki a vinyót tedd be egy másik gépbe és ott letudod formázni csak a c-t ha akarod.
2010. júl. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kitörlöd a c partíciót, és újat hozol létre. Gondolom Win XP-ről van szó. Miért bonyolult dolog ez. Én mindég újraformázom a vinyót, mert ennélkül minden szemét rajta maradna.
2010. júl. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy vonalakban: berakod a wines telepítő CD-t, újraindítod a gépet és a cd-röl botolsz (a BIOS-ban engedélyezni kell ha nincs engedélyezve a cd-röl botolást.) Ha elindul a win telepítő teljes vagy új telepítést választasz és elérsz odáig hogy hova telepítse a wint ott törlöd a meglévő partíciókat (ezt hogy miként kell a telepítő egyértelműen írja is közben majd ha törölted a partíciókat újat/kat hozol létre formázod majd telepíted a wint az általad kijelölt partícióra (amennyiben többet is létre hoztál.
2010. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!