Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indulnak el a...

Miért nem indulnak el a játékok? Rákattintok, forog a kör (Win 7-em van) egy ideig aztán semmi nem történik! Miért? Megoldás?

Figyelt kérdés
Nem a legújabb a gépem, XP alatt szépen elindult minden játék, most meg semmmi... ToCA Race Driver 2-t indítanám el meg a COD 2-t de egyszerűen nem történik semmi! Elég idegesítő, az se lehet, hogy hiányzik valamilyen driver a gépről és azért nem indul el, mert minden rajta van! Ja és a kompatibilitást is próbáltam XP-re állítani, de úgy is csak forog a kör aztán eltűnik és kész, semmi nem történik! Nem szeretném visszarakni már az XP-t, hosszadalmas folyamat lenne! Pls mondjatok vmi megoldást! Köszi előre!!
2010. júl. 13. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
El kellene olvasni az említett programokhoz mellékelt használati útmutatóból (vagy a programok készítőjének honlapjáról), hogy az adott játékszoftverek milyen platformon futnak. Ha a támogatott oprendszerek közt nincs Win7, akkor sajna nem fognak menni.
2010. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az oké, de a kompatibilitást átallítottam XP-re, azon meg simán kellene futnia. De még úgy se indul el...
2010. júl. 13. 18:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, meg ugyanígy a CM Dirt 2 se indult el, pedig az fut Win 7-en is! És még azt se mondhatjuk, hogy túl gyenge a gép hozzá, mert ha az is lenne (moondjuk az is:D) akkor is beindulna a játék, csak borzasztóan laggolna!
2010. júl. 13. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nem indul el, mert win 7-et használsz. Semmi egyéb oka nincs. Hiába állítod át a kompatibilitást, kutyafülét sem ér a legtöbb esetben. Jó rendszer lesz a w7, de még nagyon, nagyon kiforratlan rendszer- és kliensoldalon (azaz ráírt szoftverek) egyaránt. Gondold el, egy régebbi rendszerre írt játékot (feltehetőleg zéró frissítéssel) akarsz elindítani egy újabb rendszeren. Más utasítás készletek, memóriacímek, kezelés, minden.
2010. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Előző: köszi a választ!:)

érdekes, mert használtam én már Vistát is és azon a 2002 körül kiadott Maffia is elment... pedig akkor 2002-ben a vista még tervbe se volt. Ezért gondoltam, hogy akkor a Win7-en is el fognak indulni ezek, de hát akkor tévedtem :-(

2010. júl. 15. 11:56
 6/6 Kiszi930521 válasza:
ugyan ez van most nekem is :S Nekem ez a MADARAS OPERÁCIÓS RENDSZER VAn FENN :S BOcsi hogy nem értek hozzá és igy irom :D Leszedem a játékot és elakarom indítani forog egy kicsit és semmi! Meg mikor kicsomagolom leszedés után néha azt irja hogy ****lehet nem megfelelő az operációs rendszer **
2012. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!