Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte MA785GT-UD3H alaplap...

Gigabyte MA785GT-UD3H alaplap támogatja a crossfirexet?

Figyelt kérdés
És tudom h. az egyik 16x a másik 8x-os de azt olvastam h. akkor a cf-ben a kártyák 8x-os sebességen mennének és h. mindössze csak 2%-al gyengébb mintha mind2 16x-os lenne. Egy kis megerősítést szeretnék.(2db 5750 lenne akkor cf-be)
2010. júl. 13. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha két PCI-E 16x port van rajta, akkor támogatja. (PCI-E 16x-ot itt méretre értem, nem pedig sávszélre)

Amúgy így fognak menni: Az első x16 módban, a második x4 módban. A gyártó oldaláról:

# 1 x PCI Express x16 slot, running at x16 (PCIEX16_1) (Note 4)

# 1 x PCI Express x16 slot, running at x4 (PCIEX4_1) (Note 5)

(The PCIEX16_1 and PCIEX4_1 slots support ATI Hybrid CrossFireX technology and conform to PCI Express 2.0 standard.)

# 3 x PCI Express x1 slots (The PCIEX1_2 and PCIEX1_3 slots share the same PCIe bus with the PCIEX4_1 slot.) (Note 5)

(Note 4) If you are installing a PCI Express graphics card, be sure to install it in the PCIEX16_1 slot.

(Note 5) The PCIEX1_2 and PCIEX1_3 slots share bandwidth with the PCIEX4_1 slot. When the PCIEX4_1 slot is populated with a x4 card, the PCIEX1_2 and PCIEX1_3 slots become unavailable.

2010. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de akkor a másik 4x-es abban is menni fog rendesen a kártya vagy akkor felesleges vennem bele
2010. aug. 4. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!