Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az ASUS ROG STRIX videókártyák...

Az ASUS ROG STRIX videókártyák mivel tudnak többet? Mitől drágábbak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég jó a hűtésük, nem csak maga a radiátor és a ventilátorok, de elvileg valamivel jobb a kontakt a hűtés és a hűtendő dolgok között is mint az átlag kártyáknál. Nekem egy 1080 as van lassan egy éve és meg kell hagyni elég jól hűt tényleg. Kicsit overclockoltam is és 100% kihasználtságon sem pörögtek fel a ventik annyira hogy hangosabbak legyenek a géppben lévő többinél.


Na meg ugye ott az RGB a ventik mellett meg a backplaten is és maga a ROG branding is dob rajta egy kicsit. Így hogy nekem is ez van azt mondom a legtöbb ROG termék túlárazott. Annyi hogy valami csoda folytán ez volt az egyik legjobb árban ezért választottam ezt.

2019. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Picivel többet tudsz rajtuk húzni mint egy átlagos kártyán, jobb a hűtése és világít. Ahogy elnézem sokszor kb. egy árban vannak az eggyel erősebb kategóriájú videokártyákkal szóval nem érik meg az árukat.
2019. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!