Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ilyen elmosódott minden...

Miért ilyen elmosódott minden Windows 10-ben?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem új monitort 4K-t de sajnos valahogy nemtudom normálisan beállitani.:/ 4k-s felbontáson de 2k-n is a betűk olyan elmosódottnak tűnnek de nem a betűkészlettel lesz a gond mert videóban pl. még durvább: [link] (ez normális youtube méretben) ez pedig teljes képernyőben pedig ahol már olvasható a videóban látott fájlok: [link]


Szóval nem a windowsban lesz szerintem a gond ha jól sejtem. A játékok full screenen teljesen normálisak pl. inkább azt vettem észre, hogy minél kisebb az ablak annál inkább elmosódottabb a tartalom. Úgy értem ha böngészőben ránagyitok egy szövegre akkor jó de ha már 100% on vagy kisebb nagyitason nezem akkor már elmosodott ahogy a videoban is. Köszi!


2019. júl. 29. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Videókártya? Ha nem igazán 4k VGA akkor az a probléma.
2019. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!