Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » (Fontos) Segítene valaki?

(Fontos) Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Szoval Windows XP em van es szeretnem megtalalni a rosszindulatú programok elleni védekezést es kikapcsolni megtudjatok mondani merre van esetleg meg kepet is linkelhetnetek! Elore is koszonom
2010. júl. 11. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Magyarul Ki akarod kapcsolni a vírus írtód? én így értelmeztem.


Nah ha eltaláltam akk nincs más dolgod mint nyomni egy ctrl+alt+del-t ott rábökni a folyamatokra ott megkeresni a vírusírtod nevét (avg: avgcfgex.exe nod: nod32.exe) és rányomni a folyamat leállítására. Innentől kezdve minden védekezés leáll

2010. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mivel már irtam is ide h van egy file amit nem birok megnyitni mivel a gep virusnak nezi es aszt irja engedelyezni kell! Kikapcsoltam a tuzfalat es AVG is de semmi
2010. júl. 11. 16:47
 3/9 A kérdező kommentje:
Senki se tud segiteni?
2010. júl. 11. 17:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Nos egyszer én is pont így szúrtam el a zsír új Windows-telepítésemet...

De valóban, ha az AVG-t kikapcsolod ( jobb klikk az AVG ikpnra az óra mellett -> Exit akkor szürke lesz az ikonja, vagy el is tűnik onnan) akkor elvileg el tudod majd indítani azt a file-t.

Ha biztos akarsz lenni benne, hogy totál taccsra vágd a géped, akkor indítás után kezdd el nyomkodni az F8-at és indítsd a gépet Safe módban és úgy indítsd el azt a file-t.

A tűzfalnak semmi köze nincs a vírusirtáshoz.

2010. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nah most hogy mondtad hogy AVG-d van (mivel nekem is) Nálam is volt/van ilyen nekem általában crack-elésnél tiltotta le a fájlt arra hivatkozva hogy vírus. Ezt szerintem direkt csinálták így a kalózkodás ellen. Nos a zene meg lehet tényleg vírusos.( de tom milyen bosszantó és ráadásul véglegesen letiltja) Én most már azt csinálom hogy mielőtt megnyitom a crack mappát kiütöm az avg-t az említett módon és így nem tudja megvizsgálni.
2010. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Félrenéztem nem zene hanem fájl bocs. Akk meg sztem az lesz amit irtam hogy valami illegális cucc és azért tiltja ki
2010. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vírus mivel ez egy hack! Mindenkinel virust jelez de ez kiis van irva! Sokan asztmondjak h az avg kikapcsolas utan is korlatozza a dolgokat! Kikapcsolom ugyis h exit vagy ctrl+alt +del ugyse engedi megnyitni. Probaltam a vezerlopultba talalni vmien bealitast de csak ien windows tuzfalat talaltam kikapcsoltam de semmi :S szoval vissza is tettem! Bocs a helyesírási hibákért reggel van :D
2010. júl. 12. 08:19
 8/9 anonim ***** válasza:
ahogy már irtam azt véglegesen letiltotta ha egyszer már blokkolta és csak utána kapcsolod ki az avg-t akkor már késő. és a legnagyobb szemétség az egészben ha letörlöd a hack-et vagy bármilyen vírusosnak vélt fájlt kiütöd az avg-t és utána újra letöltöd a fájlt azt se engedi megnyitni
2010. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
[link] eszt irja ki és koszi a válaszokat
2010. júl. 12. 17:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!