Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megtelt a gepem. Mitcsinaljak?

Megtelt a gepem. Mitcsinaljak?

Figyelt kérdés

Miket torolhetnek ki? vagy valami megoldas? segitsetek!!


(ujratelepiteni most nem tudom)


2010. júl. 11. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Próbáld meghatározni, hogy mi az, ami ennyi helyet foglal a C: meghajtón. Az előbb említett CCleaner-t nem használtam sosem, de a Spacemonger ( [link] mutatja, hogy mi "mekkora".

Próbáld meg törölni a 'C:\Windows\Temp' tartalmát (XP esetén) 'C:\Documents and Settings\%profile mappád%\cookies'; '..Local Settings\temporary internet files';'..\..\temp' mappák tartalmát,

a page-file-al is lehet kicsit játszadozni ( ezt pl át lehet helyezni a másik meghajtóra is)/ [link] oldal közepétől/

Ha még ezek sem segítenek lehet még durván csiszolgatni, de jobban esik egy Partition Magic inkább...

2010. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. de ha a temp mappat torlom attol nem lesz semmi baja a gepnek?
2010. júl. 12. 09:20
 13/13 anonim válasza:

Nekem is ez a problemam volt...En igy csinaltam:


A Lemezkarbantartó megnyitásához kattintson a Start gombra . A keresőmezőbe írja be a lemezkarbantartó szót, majd az eredménylistában kattintson a Lemezkarbantartó elemre.


Ha a számítógép arra kéri, hogy válasszon meghajtót, kattintson arra a meghajtóra, amelyre a Windows rendszert telepítette, és kattintson az OK gombra.


A Lemezkarbantartó párbeszédpanel Lemezkarbantartó lapján kattintson a Rendszerfájlok törlése elemre.


Ha a számítógép ismét arra kéri, hogy válasszon meghajtót, kattintson arra a meghajtóra, amelyre a Windows rendszert telepítette, és kattintson az OK gombra.


Jelölje be a Korábbi Windows-telepítések jelölőnégyzetet, és az egyéb, törölni kívánt fájlokhoz tartozó jelölőnégyzeteket, majd kattintson az OK gombra.


A megjelenő üzenetben kattintson a Fájlok törlése gombra.

2012. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!