Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudna mondani olyan oldalt,...

Pesnya kérdése:

Tudna mondani olyan oldalt, ahol megtudnám nézni, hogy melyik Processzor mellé melyik VGA illik?

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, mert ennek a kérdésnek nem sok értelme van, teljesen játékfüggő hogy melyiknek mekkora CPU igénye van. 30 ezres proci mellé ne vegyél 200 ezres kártyát mert hacsak nem nagyon magas felbontásban játszol valósuíműleg nem fogod tudni kihasználni. Ha csak az egyikre van pénzed, akkor inkább erősebb kártyát és gyengébb procit vegyél mint fordítva, egy i3+2080ti jobban fog teljesíteni mint egy i7+1650. Bamm, máris tudsz mindent amit tudnod kell a témával kapcsolatban.
2019. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


PC-Builds.com


Szeruntem egész jól működik, beírod az adott processzor és videokártya típusát. Majd az oldal kiír egy értéket, hogy nagyjából mennyire lenne kihasználva a videokártya.


Én mindig azt mondom hogy 90 %-os kihasználtságig nem beszélhetünk bottleneckről. Amikor a videokártya már ez alatt az érték alatt van és a proci fölötte (tehát legalább 10-15 %-ban visszafogja) akkor ott a processzor a fő gyengepont.

Remélem tudtam segíteni :)

2019. júl. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!