Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha megveszem a windows 10-et...

Ha megveszem a windows 10-et akkor örökké tudom használni?

Figyelt kérdés
Többször is kiírja a windows hogy aktiválni kell egy kulcsot. Frissítettem még régebben. Tisztában voltam azzal, hogy le fog járni. Viszont abban nem vagyok biztos, hogy ha megveszem digitális formában a Home-ot (15 ezer forint környékén van) akkor azt örökké tudom használni? Nem fog majd legközelebb megkérni a rendszer arra, hogy aktiváljam még egyszer egy másik kulccsal?

2019. júl. 18. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ugyan azon az eszközön, ha veszel másikat, akkor arra külön meg kell venni. (abban az esetben, ha oem kódot veszel. Valószínűleg azt veszel mert az olcsóbb. )
2019. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább oem kulcsot. Olcsó és csak 1 gépen lehet használni az aktivált windowst. Es persze ujratelepiteni is tudsz ugyanazzal a kulcssal, mert hardverrel együtt regisztrálja magát...

Más géphez átvinni pedig nem tudsz.

2019. júl. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi sem tart ötökké, amúgy: [link]
2019. júl. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ:

Ha unlimited licenszet veszed meg, akkor igen.

Ha pedig pl: 1 hónapra veszed meg akkor csak 1 hónapig tudod használni, utána mint egy crackelt (tört) windows:


pár nap után fekete háttér, programok szép sorban használhatatlanok lesznek stb..


Tipp:

#1. vedd meg, mert amúgy nem lehet használni normálisan (tűnnek el a progik meg minden szép sorban)

Tipp:

#2. Töltsd le az AIDA64 extreme-t, azzal meg tudod mindennek a termékkulcsát nézni.(windowsnak is) Jó lesz majd, ha újrahúzod a géped, vagy mégy egyszer aktiválni kell. Megnézed a windows kulcsot és be aktiválod. Ennyi.


AIDA64 Extreme letöltő link: (Origo szoftver bázis) [link]


Másik link: (Eredeti oldal) [link]

2019. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettek. :)
2019. aug. 7. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!