Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha rossz az msn?

Mit csináljak, ha rossz az msn?

Figyelt kérdés
Rossz egy barátom msn címe. Az a probléma vele, hogy letilt személyeket, akiket nem lehet visszatitltani és már 2 másikat létrehozott, de azok is elromlottak. Másik programot is kipróbált, de az se jó és én is ugyn azt a programot használom, de semmi baja az msn-emnek. Mi lehet a baja?
2010. júl. 10. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Először futtason egy JÓ vírusírtót, nekem a McAfee megtalálta és kiírtotta az MSN-emből a vírust, azóta jól működik. Ha nem talál semmit se a vírusírtó, akkor törölje le MSN-t és töltse le, majd instalálja ujra, ha akkor is gond van, akkor nem tudom.
2010. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pedig lehet "visszatiltani"

beállítások menü: adatvédelem: jobb sávban katt az illető nevére és engedélyezés.

2010. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak üzenem, hogy nyomogatta a kitiltást, meg minden, de nem engedte kitiltani.
2010. júl. 11. 13:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és ez nem úgy működik, angol nyelvű és asszem 7.0.2-es vagy mi. Unblock-ra kell kattintani, vagy máshogy is lehet?
2010. júl. 11. 13:39
 5/6 anonim válasza:
Passzz.:(
2010. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Menjetek be egy számítógépes boltba, ott ha nem csinálnak vele semmit, csak megkrédezed, akkor ingyen van, de nekem mondnjuk mp4-nek volt olya baja, hogy 5 mp után átváltott másik számra, odaadtam, ötpercalatt végignézett mindent, beállította, és nem kért semmit.. úgyhogy csak egy kérdés semmi, és megmondják szerintem..vagy esetleg nincs ilyen ismerősötök?
2010. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!