Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Én leejtettem a laptopom 1...

Én leejtettem a laptopom 1 hónapos acer 5542. Nincs látható baja, működik minden, de mégis ha valami baja van azt honnan tudom meg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valami nem működik, úgyis ézsreveszed. Próbáld ki a CD_DVD-t, USB portokat, megy-e a venti, nem melegszik túl a táp stb. Egyébként jobban is vigyázhatnál rá.
2010. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy letöltöttem egy teszt programot, mindent felismer, minden működik.
2010. júl. 10. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
A géped a legjobb barátod, úgy bánj vele. Szerencséd volt.
2010. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kb 1 éve leejtetttem a Dell XPS m1530-as laptopomat úgy, hogy be se indult, elképzelheted, hogy megijedtem! Szerencsére volt rá garanciám, és másnap már el is vitték, majd pár nap mulva vissza kaptam (nem igazán tudom hogy ugyanazt kaptam-e, vagy kicserélték és újat adtak). Ugyan mindent ujra kellett rá instalálnom, nagyon örültem neki, hogy ennyire jó garanciát kaptam rá... Szóval ha valami gond van, elképzelhető hogy ingyen megcsinálják :)
2010. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy azt a laptopot mennyiért vetted?
2010. júl. 11. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!