Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy laptopot,...

Szeretnék venni egy laptopot, használtan, ami az alábbi feltételeknek kell megfeleljen, sajnos nem értek hozzá, milyet keressek?

Figyelt kérdés

Tehát opentoonz programmal készítek hobbiból vicces animációkat youtube-ra, incscape rajzprogramot és adobe illustratort használok, ezeket kellene bírnia.

Sajnos 30 felett vagyok és évek óta nem foglalkoztatott a hardver, ott leragadtam, hogy van i3 i5 stb, de most látom, hogy ezeknek már vannak mindenféle "verziószámaik"?... Szóval teljes kilátástalanság már számomra hogy mi jó most, mi nem jó...

Olyan max 100.000ret szánnék rá, de nagyonmax 150.



2019. júl. 15. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyat keress, ami teljesíti az említett programok minimális rendszerkövetelményét, vagy annál némileg jobbat, ha teheted.
2019. júl. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az #1-essel. Megnézed az általad használt programok rendszerigényét, és annál kétszer jobbat veszel. De én inkább egy asztali gépet javasolnék ezekre a dolgokra, amivel foglalkozol. 100-ezres laptoppal még netezni is nehéz, nemhogy videot vágni, meg animálni.
2019. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Microsoft Windows 7 SP1/8.1/10 (64bit required)

Intel Core i series processor

4GB or more RAM

500 MB or more available storage space

1280 x 1024 or higher monitor resolution

2019. júl. 19. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban, ennyiért nem kapsz (újonnan legalábbis) olyan laptopot, amin görülékenyen futna az általad használni kívánt program. A rendszerkövetelmény, az csak egy szám, egy Adobe after effects is elindul egy kb akármilyen hulladék gépen, de használhatatlan lesz. Ha nincs szükséged a hordozhatóságra, egy asztali PC lesz a te megfelelő társad ezen a téren, ezért a pénzért mérfüldekkel erősebb. Animációhoz meg javaslom a Ryzen processzorokat.
2019. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy az első mondatomban tisztásztam, hogy használt gépet akarok.
2019. júl. 20. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!