Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Át akarnak verni a szervízesek?

Át akarnak verni a szervízesek?

Figyelt kérdés

Bevittem a laptopom SSD meg RAM bővítésre, felhívnak, hogy kész, de van egy kis baj. Azt mondta a srác, hogy klónozás után túlpörög a proci. És hogy valami driver baja lehet, további 10 ezerért megcsinálják.


De amikor bevittem azt mondták, hogyha nem tetszik az eredmény, akkor visszajár a pénzem. Valamint amit én kifizettem a klónozásért meg a szerelésért munkadíjat, elvárnám, hogy csinálják meg jól. Most ott tartunk, hogy hétfőn megyek be megbeszélni a dolgot.


2019. júl. 12. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmikép sem fair hogy olyanért kérnének plusz pénzt ami hiba a szervízelés előtt nem is létezett. Csinálják meg ingyen!
2019. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha driver baja van, akkor gondolom csak egy driver frissítés megoldja. Bár én el nem tudom képzelni, hogy egy SSD klónozás miatt miért romlana el a proci. Vagy ha úgy értette, hogy utána vette észre, tehát lehet előtte is rossz volt, akkor meg garancia ahol vetted, vagy megint csak egy egyszerű driver beállítás / frissítés. Meg ezt a túlpörög kifejezést se értem hogy mit jelent, azt hozzá kell tennem, hogy én magyarul nem nagyon vagyok benne az IT világában, inkább angolul értem a kifejezéseket.


Minden esetre, az ilyen 10k egy driver "baj"-ért szerintem rettentő sok. Én még 1,000 forintot se adnék egy driver probléma megoldásáért.


Meg off hozzászólásként, én nem tudom hogy mit értettek az alatt, hogy nem leszel megelégedve egy ssd-ram bővítéssel. Ha mondod, hogy rakjanak bele 1 terásat, mondhatod, hogy nem vagy megelégedve az 1 terással benne, és visszacsinálják? :D

2019. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem tokre nem okes...valami driver baja lehet :)+ 10k ert megcsinaljak...hat...bass*ak meg...


Ha "tenyleg"...tulporog akkor rootkit, ami szepen elrejti magat vagy valami driver ami interruptokkal tamadja a procit :) ...most igy hirtelen ez jutott az eszembe :)...bar anno nalam a 2 magos procinal tortent hasonlo eset...igy inkabb a windows 8.1 melett maradtam / maradok...meg mindig xD a 10k...soknak tartom...az is lehet csak siman a biosban kell valamit letiltani :) ami 1 katt...igen 1 kattintas =))....vagy siman torlik azt a drivert ami tulporgeti a procit.

2019. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
szerelők mindig le szokták húzni :(
2019. júl. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt én sem tudom mit takar, hogy "túlpörög" a processzor. Egyáltalán hova tud egy processzor pörögni, vagy mi számít túl-nak. Az meg elég pofátlanság, ha driver telepítésért plusz 10 ezret kérnek.
2019. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!