Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám viszaállítani a...

Hogyan tudnám viszaállítani a régi drivereket a laptopon?

Figyelt kérdés

A laptopomon 2 videokártya van. Egy erősebb ATI Mobility Radeon HD 5470 és egy gyengébb Intel(R) HD Graphics. Egy játék nem akart elindulni, valami olyasmit írt ki hogy nem kompatibilis a videokártya nem tudom már pontosan régebben volt.Egy másik honlapon azt javasolták hogy frissítsem a drivereket meg is csináltam mégse volt jó.Ezután azt mondták hogy töröljem le a videokártya driverét és rakjam fel megint.Az eszközkezelőben megkerestem az erősebbig videokártyát és rákattintottam az illesztőp.törlésére.Ekkore eltünt az eszközkezelőből a videokártya ikonja és csak a másik maradt meg.próbáltam letölteni hozzá drivereket kiírta hogy telepíti azt hittem normálisan fel is rakta de mégse volt jó.Ezután a letöltött drivereket töröltem (legalább is próbáltam..) és azóta a gépem a kisebb teljesítményű videokártyát használja.Amivel elindul a játék de akadozik...mégse ugyan az mint a másikkal.Próbáltam újra rakni a drivereket a gépre arról a CD-ről is amit a laptop mellé adtak de hiába megyek rá a telepítés gombra semmi se történik...:S

Hogyan tudnám viszaálítani a régi dolgokat?:S

Ja és utána azt mondták töröljem le a a drivereket de nem értették hogy mivel nincs már ott az eszközkezelőben a videókártya így nem tudom hogyan kellene utána meg inkább hagytam őket a fenébe mert még engem hibáztattak amiért megcsináltam amit mondtak és mégse lett jó...

msi cx620-am van és windows 7 az operációs rendszer


Jó lenne ha a helyesírási hibákba nem kötne bele mert nem nagyon izgat...bár azt inkább másik témákban szokták...


2010. júl. 10. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötök belé mert gyorsan végigfutottam rajta...

Na használtad már a Windows Hardware keresőjét?Azzal kéne működnie meg kell találja ha mégse akkor itt már nem tudom mi segíthet :S

2010. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azt hol tudom elindítani? Vagy hol találom meg a gépen?Bocs de nem nagyon értek hozzá...nálam ilyen szájba rágósan kell elmagyarázni mindent...:)
2010. júl. 10. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Vezérlőpultnál ha angol akkor:Control Panel,Add hardver
2010. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!