Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom a géphez...

Miért nem tudom a géphez csalakoztatni az uj telefonom?

Figyelt kérdés

Szoval.. még friss a telo, és számokkal akartam feltölteni.

A telefon Samsung S5620 Monte néven fut.

Ha csatlakoztatom - USBvel - akkor azt irja, hogy nem megfelelöen müködik. Semmit nem nyit meg.. ilyenkor mi a teendö?


2010. júl. 8. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha illesztőprogram van hozzá azt rakjad fel.
2010. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elvileg felraktam a Kies programot...

Bár, 2 cd-t is kaptam, az egyiken volt ez a program. A másikat is rakjam fel?

2010. júl. 8. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
WIN7?
2010. júl. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Leírom nekem, hogy sikerült ezt a problémát megoldani, más ne bajlódjon annyit mint én!

Szóval munkamenet XP -hez:

3.5 .NET Framework-ot fel kell rakni először is.

Biztonság kedvéért egy sp-t is felraktam hozzá (2. cd-n elvileg az van).

Nekem kellett hozzá a Win Mediaplayer 11. (amihez kellett még 2 segédprogi, hogy tudják eredeti az XP, szóval ja)

Ezután Samsung oldaláról leszedtem a Kies 1.5 -s verzióját és azt telepítettem fel, ugyanis a hozzá adott (1.0) nem volt jó..

(elvileg maga a Kies magától felrakná ezeket a progikat, de az egy élet és két nap, főleg, hogy a wmp 11nél kiakadt)

Mindezek után szépen működik minden, bár csak ezzel a progival ismeri fel a telefont a gépem.

Nekem mondjuk még a kémprogi irtót kell kikapcsolnom, ha el akarom indítani, mert szó szerint kinyírja a gépem..!

2010. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!