Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha jó minőségű kamerával...

Ha jó minőségű kamerával felszerelt mobiltelefont szeretnék venni (elfogadható áron), mire kell figyelnem?

Figyelt kérdés
Megapixel, felbontás?
2010. júl. 7. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Hát a megapixel egy 5.0 már nagyon jó és a felbontás minimum 800x600 legyen de inkább mondjuk 1600x1200 vagy nagyobb.
2010. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A 800*600-as felbontás 0,4 Mpixel, szóval az 5 Mpixel egy picit nagyobb. :)))

Ha fényképezni akarsz, akkor vegyél inkább egy 20.000 ft-os pici digitális fényképezőt, mert az is messze jobb képet csinál a legprofibb 200.000 ft-os telefonnál is.

A telefonba szerelt "kamerák" a borsószemnyi optikájukkal együtt sz@rt sem érnek, csak parasztvakítás, főleg amikor beletesznek egy 5-8 Mpixeles érzékelőt. :)))

2010. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van digitális fényképezőm, de azt nem hordom mindig magammal, viszont a telefon mindig kéznél van, így gondoltam ha már veszek egy új telót, legyen benne jó kamera is :) Egyébként nagyon egyetértek a 2. hozzászólóval, hogy a telefonok kamerái elég gagyik. Az én korábbi Sony Ericson K320i-s telefonom szánalmas képeket készített, ezért érdeklődöm most, hogy ha újat veszek, mire figyeljek, mert jó minőségű képeket szeretnék csinálni. Igaz, nem szeretnék emiatt méregdrága telót venni, csak olyan középkategóriásat.

2010. júl. 8. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok!


Ha már tényleg telefon ,akkor viszont a Sony E. kamerái a legjobbak. :)) Szóval ha azt gagyinak tartottad, akkor egy Nokia vagy Samsung kamerát pláne annak fogsz tartani.

2010. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ilyen képeket készít (jó esetben!) a Sony E K320i:

[link]


Hát, ha Neked ez tetszik...!


Azért, ahogy utánanéztem néhány Samsung ennél jóval többre képes!

2010. júl. 13. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!