Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP vagy Windows 7?

Windows XP vagy Windows 7?

Figyelt kérdés

Eddig XP sp3-at használtam, jól működött, viszont mostanság egyre több hibát vettem észre, és gyakorta lefagyogat. Gondoltam, újrarakom. Nade ugye kijött a Win7.

Ilyen konfig mellett megérné azt felrakni?

AMD Athlon(tm) 64 3700+

1.5Gb ram

NVIDIA GeForce 9600 GT (512Mb dd3)


Egyáltalán működnének mellette a játékok, és a nagyobb géigényű programok?

Ja és egyik ismerősöm azt mondja hogy kisebb a géigénye mint az XP-nek, a másik meg hogy nagyobb. Most akkor mivan?


2010. júl. 7. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb a gepigenye a 7-nek, csak abba gondolj bele hogy mennyi ev volt a ketto kozott es azalatt mennyit fejlodott a szamitastechnika. En 7-et hasznalok ugyanannyi rammal mint neked, viszont lenyegesen gyengebb videoval es procival, es gordulekenyen mukodik. Szerintem megeri lecserelni 7-re, viszont jatekok teren nem tudok tanacsot adni, mert nem foglalkozok jatekokkal:)
2010. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal gyengébb gépeken simán megy a 7. Érdemes lecserélni.
2010. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tutira akarsz menni:

[link]

2010. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!