Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy játékot el lehet 2x...

Egy játékot el lehet 2x indítani valahogyan a számítógépen? Windows XP-ém van!

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy egymás alatt menyen mind kettő...
2010. júl. 6. 21:43
 1/6 anonim válasza:
Nem tudom annak mi értelme van,de nem ajánlom,mert lelassítja a gépet,ezzel mindkét játékot,ráadásul lehet hogy le is fagy,s játszani se bírsz.:)
2010. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írd már meg mi értelme van ennek???
2010. júl. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BSA válasza:
De tényleg mi?
2010. júl. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csináltam egy szervert és csak úgy működik hogy ha én is belépek utánam tudnak csak kapcsolódni az emberek. Erre létrehoztam egy bot jatékost amit elindítottam hogy bármikor bárki be tudjon lépni.És a másik accontal meg én szeretnek belépni. (és ezért kell hogy 2x fusson) és nekem nem fog akadozni az biztos!
2010. júl. 9. 10:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Hali


Új xp felhasználó létrehozása.. majd eredetibe elindítod a játékot, és az újba felhasználóba is.. ajánlott a min 2gb ram!

2010. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most az a problémám hogy egyezik a cdkey! És így nem tudok belépni a másikon.... Mit lehet ne csinálni? Amugy meg van a játék 2x eredetiben. Csak ugyen nem lehet 2x feltelepíteni...
2010. júl. 10. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!