Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan írjam ki DVD lemezre,...

Hogyan írjam ki DVD lemezre, hogy működjön?

Figyelt kérdés

Üdv!!


Elég "kezdő felhasználó" vagyok számítógép terén. Letöltöttem egy filmet, ami ISO kiterjesztésű. Hogyan kell kiírni DVD lemezre, hogy az asztali DVD lejátszó lejátssza? Írjam ki így szimplán az ISO fájlt? vagy a video_ts és az audio_ts mappát bontsam ki belőle és azt írjam ki? Segítsetek légyszi


2010. júl. 6. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, így kell, nagyon egyszerű:

[link]

2010. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
moutold be daemonba majd a kapott fájt írd ki és elvileg az jó lessz vagy pedig neroba van olyan hogy film készítés és nézd meg ott
2010. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló ötleteire ne hagyatkozz szerintem. Műveletsor: Nero - Mentések - Elmentett CD/DVD Lemezkép Kiírása. Ennyi.
2010. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Általában a férjem szokta csinálni, csak ő most külföldön van.
2010. júl. 6. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!