Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miről lehet felismerni a...

Miről lehet felismerni a mozis filmeket?

Figyelt kérdés

Most nem a minőségét értem ezalatt,hanem azt hogy pl:torrent oldalakon nem mindig irják ki a film mellé hogy"cam" vagy ilyemi,és sok filmet letöltöttem már fölöslegesen.(nem szeretem a mozis filmeket.akármilyen jó flm inkább megvárom a dvd-t).

Arra gondoltam hogy az"nfo-ban"ahol kiirják a film audió és videó adatait, van-e olyan információ amiről rá lehet jönni hogy mozis minőség vagy sem.


2008. nov. 11. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

1-2 rövidítés, hátha segít...


[link]

2008. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó lenne, ha tudnék angolul.
2008. nov. 11. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

akkor nézd ezt

[link]

2008. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hintalow ***** válasza:

Hát szerintem a legtutibb tipp az, hogy ne akard a legújabb mozikban futó filmeket letölteni azonnal :)

Jó esetben pár hónap után már van belőle dvd rip például, akkor pedig már úgy is az lesz a többet töltött a torrent oldalakon.

2008. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó válaszoló jól beszél.De van amikor hamarabb megvan egy film torrenten,mint hogy Magyarországon vetítenék.Csak akkor kell mellé feliratfájl.Olyan is van,hogy még játszák a magyar mozikban,de már le tudod szedni.Vagy még hamarabb.Ez a torrentezés elég széles körű dolog.sokan benne vannak ám,olyanok is,akik közel vannak a tűzhöz.Kéz kezet mos:)
2008. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!