Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lemerült az alaplapi gomb...

Lemerült az alaplapi gomb elem? A gépem állandóan ki és bekapcsol két másodperces időközökkel.

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet úgy néz ki, hogy a gép ki és be kapcsolódik magától nagyo gyorsan, tehát el sem indul, hanem kikapcsol, aztán be. Erre meg csak az a megoldás, ha áramtalanítom. Egy fórumon láttam, hogy lehet, hogy lemerült az alaplapi gomb elem, amiről egyébként halványlilagőzömsincs hogy mi az. XD
2010. júl. 6. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha az lemerül, az nem okoz ilyen gondot.

Szerintem táp vagy túlmelegedés lehet.

2010. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább a tápegységre gondolok.
2010. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
AMD-s? Akkor túlmelegedés.
2010. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az alaplapi elem lemerülése vagy hiánya ilyen gondokat nem okoz, csupán "elfelejti" a BIOS a beállításokat. Az állandó ki és bekapcsolás, ahogy előttem is írták, inkább a tápegység hibája lehet.
2010. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze az elemhez. Tápegység vagy alaplap lesz a ludas. Esetleg a bekapcsológomb ragad be.
2010. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem alaplaphiba.
2010. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az az elem konkrétan azért van, hogy az időt meg a dátmumot, és a hasonlót kategóriájú beállításokat megőrizze! és az az elem nem szokott lemerülni...
2010. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm.

És akkor mit kellene csinálnom ? :D

2010. júl. 7. 17:49
 9/9 Bartuskaa válasza:
#7-es. Ez azért nem ennyire egyszerű ahogyan te ezt leírtad. Ha lemerült az elem lehet olyan hibája is higy megy a gép de nincsen kép. És ez nem kapcsolódik se az időkhöz se a dátumokhoz.
2020. márc. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!