Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows-7em van és mikor...

Windows-7em van és mikor egyszer beléptem ez fogadott: A windows intéző működése leállt aztán a windows intéző újraindul és ez minden másodpercben egymásután kiírja. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ja és az asztalomról is eltűnt minden a tálca kint van de nem tudom használni
2010. júl. 6. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:

ez egy trójai lesz szerintem

víruskeresés a legfrissebb adatbázissal

2010. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam semmi!
2010. júl. 6. 21:02
 3/8 A kérdező kommentje:
C CLEANER EL MEGODOTTAM!
2010. júl. 7. 16:23
 4/8 anonim válasza:

helo nekem is ugyan ez volt a bajom nagyon durva cucc , én egy filmet töltöttem le és úgy jött a vírus a NORTON nem találta meg ! végül az asztalon találtam meg h mi volt az . hogy tudtam irányítani a gépet ? egyszerü Feladatkezelővel (ctrl + alt + del ) nhéz kijönni a vírusból de csak le kell törölni

u.i tudom h régi a kérdés de azért írtam választ hogyha másnak is ilyen baja lenne mind nekünk :)

2011. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Le tudnád írni részletesebben, mert nekem is baj van.

2011. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
VALAKI SEGITSEN!!!! Nekem is ugyan ez a problemam de a ccleaner nem segit, a fertozott fajl az asztalomon van de nem engedi kitorolni!
2012. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Feltettem a password finder-t chip dvd-ről,majd ez feltelepítette mellé a Pokki-t ami ugyan ezt produkálta!

Itt megoldás az volt,hogy restart ,F8 csökkentett mód,majd a nem kívánt program eltávolítása!

2013. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt a problémám


A feladatkezelőn belül a "folyamatok" fülben kell megtalálni azt a programot ami ezt okozza és le kell állítani a folyamatot.Ha ezzel megszűnt a probléma akkor meg kell keresni a programot és el kell távolítani

2015. máj. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!