Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az internetröl letöltött...

Az internetröl letöltött filmeket hogyan lehet átírni úgy, hogy dvd-n lehessen nézni?

Figyelt kérdés
Nem igazan konyítok ezekhez a dolgokhoz.
2008. nov. 11. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen formátumba szedted le ?
2008. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom asztali lejátszóról beszélsz.Attól függ mennyire okos az a lejátszó.Van amelyik nagyon sok formátumot felismer,ebben az esetben elég simán adatként kiírnod,akkor is le fogja játszani a legtöbbet.Kevesebb helyet foglal így a dvd-n,és sokkal gyorsabb kiírni.Ha nem ez a helyzet,akkor video dvd készítése funkciót kell használnod.Azt szinte teljesen biztosan lejátssza majd.Használd a nero nevezetű dvd író szoftvert.Fizetős,de van feltört.Pl a piratebayen is.Vagy www.cold.hu,szerintem ott is fenn van.Ha ingyeneset akarsz,akkor meg ashampoo burning studio free.Fenn van a szoftverbázison.Szerintem nem olyan jó,mint a nero,de majdnem.Nagyon f*sza az is...Szerintem a legegyszerűbb,ha összekötöd a gépet a tv-vel.
2008. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy a lányomnak akarnék mese´ket.Már van letöltve,csak ugye a dvd nem játsza le.(Már kivan írva cd-re)

Az nem jó,hogy összekötni a ge´pet a tv vel,mert most kezd a lányom járni,e´s iádja nyomkodni a laptopot.

Ezért lenne jó dvdre átírni.

2008. nov. 11. 16:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Hat a fimet szedd le es majd a power producer programmal attudod alakitani dvd formatumba amit az asztali dvd lejatszo is le tud jatszani.Abban a programban lehet betenni menut hatterzenet mikor beteszed a lemezd es kepet is . En mar sok filmbol csinaltam dvd-t es sikerult.

Sok sikert.

2008. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Állítólag a sony vegas is jó.Meg virtualdub,az adobe premiere.De asszem a nero is tud valamit kezdeni a videofájlokkal.Persze vágni,meg ilyesmit nem lehet,de asszem dvdt csinálni igen.
2008. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amit letöltöttél 99% .avi kiterjesztésű film. Ezeket valóban nem minden dvd lejátszó képes fogadni. Ezért ezeket az avi

fikmeket át szokták komvertálni DVD VIDEO-ra. Ezeket minden dvd lejátszó viszi. Nagyon sok konvertáló létezik. Mindenkinek vannak preferáltjai, amiken aztán jókat vitatkoznak...melyik a jobb...

Én is sokat kipróbáltam, számomra a legegyszerűbbnek a WinAVi konverter tünt. A DVD gomb után betallózod az avi-dat, az Advanced fülön beállítod:

Output Setting/Constant output file size...ok..ok

Persze a mentés helyét is meg kell adnod.

[link]

2008. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma már 6-10 ezer forintért lehet szerezni Divx-es lejátszót. A konverzióra költött villanyszámlád is rúghat ennyire, szóval érdemes körülnézni a vaterán, aproneten, teszkóban stb.
2008. nov. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A villanyszámla dolog azért tulzás:)

De szerintem sem érdemes a konvertálással vacakolni.

2008. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!