Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a gépem?

Miért csinálja ezt a gépem?

Figyelt kérdés

Azért kellett szerelőhöz vinnem mert már konkrétan minden baja volt gondolt egyet monitor és elment a kép gondoltam biztos videokártyahiba, utána jött a többi probléma nem vitte a programokat,az msnre platformhibát írt mindig így hát az újratelepítésre is sszükség volt plusz a gépbe volt valami érintkezési hiba a cd meghajtóval mert csak akkor indult el a gép ha fogtam és mozgattam benne a zsinort kül azt írta ki h Ulta DMA MODE S.M.A.R.T. cupable but disabled

most 2 napja van nálam új Windows xp telepítéssel és állítólag semmi baja a videokártyának, és hát nagyon örültem egyből raktam is össze de nem vette be a monitort jó mondtam magamnak akkor biztosan a monitorral van a hiba hoztam egy új monitort de azzal sem müködőtt a gép ment csak kép nem volt de végülis addig dugdostam kibe s kapcsoltam ki be gépet h sikerült behozta a képernyőt (de ez még mindig nem jó) mert elvileg az lenne a szabályos ha egyből behozza a képet és nem írja ki h NO VIDEO INPUT, ezek után megnézte megint szerelő és hát ez így szokott lenni akkor müködőtt és most azóta is jó, viszont megint elkezdte kiírni ezt a . cupable but disabled cuccot valaki megmondaná hogy ez mihez köthető probléma? (nem vagyk egy gép zseni de ha van rá egyszerű magyarázat azt szívesen tudomásul venném)


2010. júl. 6. 00:08
 1/1 anonim ***** válasza:
BIOS-ban tiltsd le a smart dolgait. Ha akkor is szarakodik, akkor vagy szar a vinyód, vagy az alaplapi vezérlése.
2010. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!