Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem látja a DVD-t?!

Miért nem látja a DVD-t?!

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy lehúztam torrentel két játékot. Odáig oké is volt a dolog, hogy Winrar-al kicsomagoltam és felmauntoltam. De most ha „beteszem” neki a DVD-ét akkor is kéri, hogy tegyem be. Szóval rákattintok, hogy indítás, és kidobja, hogy kérem, tegye be a megfelelő DVD-ét!

Ilyenkor mit kel csinálni?


U.i.: légyszi Ádámtól és Évától kezdjétek, mert én ehhez hülye vagyok…

jah és mocsi, hogy ide tettem be, csak nem tudtam, hogy hova rakjam. gondoltam majd a moderátor beteszi valahova.


2010. júl. 5. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
ismered azt a programot, h Deamon Tools vaaaagy Alcohol 120 ?
2010. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A DT-ét ismerem.

Azt is használtam a telepítésshez.

Winrar-al kicsomagoltm, hogy lássa A DT, aztán betettem neki és elindult a település. De most hiába teszem be!

2010. júl. 5. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

amit csináltál az mind szép és jó


mivel a játék nem eredeti, ezért crackelni kell...

a mountolt meghajtóra rámész, és van benne egy Crack mappa(ha nincs akkor jobb esetben csatolják a játékhoz)

ebből a könyvtrból minden fájlt másolj át a gyökérkönyvtárba(ahol az exe fájl van)

fel fogja dobni hogy már van ilyen fájl(ha nem akkor át kell nevezni a megadott névre, exe-t a hivatkozó névre, hogy ezzel indítsa, a többit ha van, akkor a readme vagy a honlap által megadott névre, de fölül kell írni, hogy a másolt fájlok átvegyék a helyét


ezek után valszeg működni fog


amúgy vannak komplikáltabb megoldások(hála a gyártóknak), ha nem megy akkor írj

2010. júl. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Minden működik.

Tényleg nagyon köfi.

2010. júl. 6. 01:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!