Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baj a PC-mel? Mikor...

Mi a baj a PC-mel? Mikor elkezdődik a Hardverek ellenőrzése (POST) megáll a memória ellenőrzésénél.

Figyelt kérdés

Itt egy kép:

[link]


2010. júl. 5. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Van esteleg küldö winchestered? Vagy valami usb-s adat tároló? nekem ha be van kapcsolva a külsö winchester akkor csinál hasonlót. A ramot hülyén számolja ujraidnul és visszaállítja a bios-t alapra. Ha nincs, akkor valószínűleg memóriahiba. Én arra gyanakodnék.
2010. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen van külső Winchesterem megpróbálom azt leállítani hátha akkor javul a probléma.Nem örülnék ha le kéne cserélni valamelyik ram modult a 4-ből
2010. júl. 5. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbád meg egyesével a Ramokat, mindig csak egyel indíts, ha valahol megakad, az lesz a ludas, ha indul mindegyikkel még írj mert vannak lehetőségek.
2010. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy mindig át kell járnom valahova ahol van net mert ugye amíg nem indul addig nem tudok arról netezni így azonnal nem tudom letesztelni az általatok küldött megoldásokat sem

(Amúgy nem tudom mennyit segít ,de most cseréltem processzor hűtőt de nem feltételezem hogy ennek köze lehet a problémához ám ha mégis azért megosztom veletek ezt az infót:D)

De előre is köszönöm a sok segítséget tippet javaslatot stb.:D

2010. júl. 5. 17:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget kicsit átőröltem a ramok slotjait alkoholos vattával utána megoldódott a probléma még egyszer nagyon-szépen köszönöm a segítséget!!!
2010. júl. 6. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!