Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem nem ismeri fel az új...

A gépem nem ismeri fel az új fejhallgatómat. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A színt a színbe szúrtam,de mégsem ismeri fel:S
2010. júl. 5. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Az egy analóg Jack dugós kimenet, nem pedig digitális mint az USB. Mindeképp szólnia kell, kivéve ha nem aktív módba állított hangkártyába "szúrtad"


a notebook érzékeli, mert ott fizikailag mikrokapcsolós a jack dugaljzat.

2010. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csak az én gépemben nem megy. Hanem a tesóméba sem,sőt még a laptopban sem érzékeli:S Lehet h a jack dugókkal van a gond?
2010. júl. 5. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy 20 gépen próbáltad deee a gép a rosz áá biztos

Hát a fejhallgató a rossz ha egyik gépen se szólal meg.

Amúgy próbáltál hangot elindítani meg felvenni a hangot maxra?

2010. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam -.-

Lehet h tényleg a mikrofonnal van a gond,pedig új:(

2010. júl. 5. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Szent ég... ez valami alakváltó cucc lehet. A kérdésben még fejhallgató volt a végén már mikrofon.


/off

Amúgy szerinted a színt a színbe szúrtamnak mi értelme van?

Ha új a gép is akkor mondjuk 95% hogy a színkód megfelel de a helyedben elolvasnám a leírást a cucchoz.

/on


A másik hogy mit is akarsz? Ha a fülhallgatón akarod hallani a saját hangod amit a mikrofonba mondasz azt illik beállítani.

2010. júl. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Képzeld ez egy fejhallgató,amihez van mikrofon is -.- Ilyesmi: [link]


Kérlek szépen a cuchoz nem volt leírás. Nem tudom h miért. Ha lett volna akk nem kérdeznék...


Pontosan azt akarom,h valahogy felismerje a gép a fejhallgatót és a mikrofont! Mert hiába szúrom be,nem reagál rá a gép és nem is működik az egyik sem!

2010. júl. 6. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!