Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fájl hozzáférés megtagadva?...

Fájl hozzáférés megtagadva? :-S Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

Számítástechnikai antitalentum vagyok és egy fileom odt docom csak úgy vaktában bedobtam egy mappába a D meghajtón és ezt írja ki: Hozzáférés megtagadva a következőhöz D:/stb stb stb...nem tudom megnyitni kimásolni semmit :-S sok munkám van benne mit tegyek azon kívül, h agyvérzést kapok?:D

Nagyon köszi


2010. júl. 5. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
szedd le az Unlockert, azzal hozzá fogsz férni
2010. júl. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hallod... pf. Nem gondoltam, hogy ez fog segíteni. Leköteleztél. Nem mondom, hogy viszonzom, de ha tudom bármivel, írd be. Köszi
2010. júl. 5. 03:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Xp-nél úgy lehet, hogy: vezérlőpult- mappa beállitásai - nézet - itt kivenni a pipát az "egyszerű fájlmegosztás" opciótol! Utána a jobb egérgombbal a problémás mappára - tulajdonságok - Biztonság - speciális - Tulajdonos - végül a "Tulajdonos cseréje" ekkor engedi a hozzáférést újra!
2010. júl. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Wow. Ez nagyon profi. Köszi szépen. Megoldotta az unlocker, de hasznát veszem még úgyérzem.

Köszi még egyszer

2010. júl. 5. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!