Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell kicsomagolni?

Hogyan kell kicsomagolni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom... Van rengeteg fájl 01,02,03stb. kiterjesztéssel. Egyesítem őket, kapok egy kiterjesztés nélküli fájlt. Megpróbáltam ráírni, hogy rar,oké, azt megpróbáltam kicsomagolni, de akkor kérte az r00,r01stb fájlokat..Így fájloknak ilyen kiterjesztést adtam... Ezután meg azt írta, hogy sérült fájl és szintén nem csomagolta ki. Tippek?
2010. júl. 4. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a fájlok kiterjesztése? Ne már, hogy a számozás lenne az...
2010. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

WinRAR szerintem ki tudja csomagolni így (az egyikre jobb egérgomb/kibontás ide, ha van ilyen opció, ha nincs, akkor társítsd), vagy avval nem sikerült?

Vagy egyesítsd, és utána próbáld meg kitömöríteni (az egyesítettet)

2010. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De a számok a kiterjesztése.. Leírtam, hogy egyesítés után, mikor megpróbáltam kicsomagolni mi történt...

Alapból meg nem lehet a fájlokat winrarral kitömöríteni(csak becsomagolás opció van rajta)

2010. júl. 4. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:

A winrar szokott így csomagolni, ha beállítják a fájldarabolást rajta. Ilyenkor az első fájlnak .rar a kiterjesztése, a többinek .r01 .r02. r03 stb...

Ha minden fájl megvan, és nem sérültek, akkor elég csak a .rar kiterjesztésűre kattintani, és simán kicsomagolja. Semmiképp ne egyesítsd, mert akkor nem tud mit kezdeni velük!

2010. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kell egyesíteni őket.

Ezek rarok, csak széttördelve.

Total commanderrel ráállsz az elsőre, fájl/kicsomagolás, és már kész is.

2010. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Total Commanderrel próbáld meg összecsomagolni őket. Azzal menni fog. Mit szedtél le? ha filmet akkor probáld meg avinak elnevezni.(pl)
2010. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem 001, 002 stb.? Total Commanderrel van feldarabolva. Nincs mellettük egy crc kiterjesztésű? Ha van elég arra kattintani (TC-ben). Ha nincs, nehezebb ügy. Kijelölöd, Fájl menű -> Fájlegyesítés.
2010. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem... nincs előtte r, csak sima számok. Szóval tc-el van darabolva valószínűleg. Egyébként egy játék és isonak kéne lennie, de ami darabolva van az egy csomagolt fájl, mégse lehet kicsomagolni....
2010. júl. 4. 21:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja bocs, van még egy lehetőség: ha torrentről töltesz le darabolt fájlokat, akkor is szokott számozott kiterjesztése lenni, de akkor kell lennie egy .crc fájlnak, ami alapján össze tudja rakni a program.
2010. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!