Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? , ha...

Mi lehet a probléma? , ha netezés közben kiírja,

Figyelt kérdés
hogy probléma az oldal betöltésével, illetve a kapcsolat alaphelyzetben áll. A netrő le illetve vissza lépve folytatja a lap betöltését, mintha nem történt volna semmi. Ezt kb.10 percenként ismételni kell a le, fel lépegetést és már kezd a t...öm tele lenni. Normális válaszokat várok.
2010. júl. 4. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt értem,hogy normális válaszokat vársz,de azt nem,hogy miért nem írod le normálisan,hogy melyik böngészővel csinálja ezt a hibát.
2010. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Mozilla Firefox-ot használom. Kb. három napja vacakol, előtte nem volt semmi problémám vele. A "normális válaszokat" azért írtam, mert sokan vannak akik csak azért válaszolgatnak, mert unatkoznak.
2010. júl. 4. 14:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már egy kicsit sérült a Firefoxod,én a helyedben letörölném teljesen, ( ábra )és újra föltelepíteném.

[link]

2010. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az Internet Explorer-t is ki próbáltam kíváncsiságból, ugyanazt csinálja, mint a Mozillánál, de még annyival megfejelte a dolgot, hogy a rejtett ikonok egy sor helyett két sorba rendeződtek és a netről sem lehet lekapcsolódni, csak úgy, ha a gépet kikapcsolom. Az XP tegnap lett újra rakva.
2010. júl. 4. 15:33
 5/7 Oberle Gábor ***** válasza:
Ez vezetékes vagy vezeték nélküli (wireless) vagy mobilnet? Van-e router a géphez kapcsolva és használja-e más is a környékeden a netedet vagy te csak otthon? Arra gondolok, hogy a netkapcsolattal van valami és nem a böngészőkkel... Még az is lehet, hogy Windows frissítések hiányoznak, olyankor elő szokott fordulni, hogy nem működik rendesen az internetes kapcsolat. Ami még lehet, hogy nincs fenn a megfelelő illesztőprogram a gépeden a hálózati kártyádhoz vagy a routerhez.
2010. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vezetékes netről van szó. Nincs megosztás, más nem használja. Javaslatodra a windows frissítéseket futtattam, a hálózati kártyához az illesztőprogramot is. Mintha talán ... de nem az igazi így sem. Gondoltam a vírusra is, úgyhogy vírusirtót cseréltem, vírus eltávolítót futtattam. Majd meglátjuk.

Köszönöm a válaszokat és tippeket.

2010. júl. 5. 11:29
 7/7 A kérdező kommentje:
A szolgáltatónál volt a probléma.
2010. júl. 30. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!