Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A tesom számitogépe az én...

A tesom számitogépe az én gépemmel van összekötve routeren keresztül mert a netet igy ossztjuk meg és akkor hogy tudom megcsinalni ezt?

Figyelt kérdés

Az övén windows7es van az enyémen xp, hogyan tudok a tudta nélkül a gépébe belemászni és letörölni azt a dolgot rola amit akarok? milyen programon keresztül?

van valami rolam és szivat vele állandoan már nagyon meguntam.


2010. júl. 4. 10:40
 1/7 anonim válasza:
én is ugyan ebben a helyzetben vagyok:D - remélem valaki ír valami okosat :-)
2010. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

..simán

mikor nincs otthon...

2010. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem kell ilyen bonyolultan! Amikor nincs ott odamész oszt' letörlöd! Amúgy tudtommal nincs ilyen program, de ha neked is Win7 -ed lenne, és ugyanígy kapcsolódva lennétek, akkor elviekben az Intézőből egyből rámehetnél az ő fájljaira.
2010. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
win7et tudnék rakni de nem akarom ujra telepiteni. hát mikor nincs itthon zárja a szobáját ugyhogy nincs esélyem.
2010. júl. 4. 11:13
 5/7 anonim ***** válasza:
ablak .. bemászol :d
2010. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
legalább:D de a kérdésemre nem válaszolnak:XD
2010. júl. 4. 11:48
 7/7 anonim válasza:
Egyszer amikor nem figyel lopd el a kulcsot és másoltasd le!
2010. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!