Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért némul el a hang a gépen...

Miért némul el a hang a gépen random időben 1-1 másodpercekre?

Figyelt kérdés

Körülbelül féléve költöztem el és, ha jól rémlik azóta áll fenn ez a probléma. Nem is azt mondanám, hogy random időközönként, mert kb percenként előfordul a hiba.

Annyi az egész, hogy tök mindegy mit csinálok, zenét hallgatok, akár programon, akár youtuben keresztül, akár filmetnézek, vagy játszom bármit csinálok minden egy percben beakad a hang 1 másodpercre, mintha lenémitanám utána visszajön pár másodperc után megint beszaggat 1-1 másodpercre majd visszajön és utána kb 1 percig megint nem csinálja, majd 1 perc leteltével megint.

Most már tényleg odáig jutottam, hogy elég idegesitő és egyszerűen nem tudok rájönni mi lehet.


Egy erősebb laptopról van szó és egy 5.1 es hangrendszerrel üzemel. Vettem külső 5.1-es erősitős hangkártyát hozzá, akkor is csinálja, meg van egy blutetoothos belkin átjátszóm, amivel egyébként esküszöm jobb a hangja. úgy is csinálja.

Minden totál ugyanúgy van, gép se lett újrarakva, mégis el kezdte csinálni.


Egyéb ötletek?

Szoftveres vagy inkább hardveres probléma lehet?

A gyakorlatias szinte ugyanabban az időközönkénti 1 másodperces elnémulásokból inkább szoftveres hibára gyanakszom. Semmi recsegés, ropogás, csak másodperces elnémulás. Éredekes mert van viszont hogy, több percig (nemsokkaltöbb) nem fordul elő, utána megint

jah és mikor az átjátszót a telefonomra állitom, ott nem jön elő ez a hiba, tehát valószinűleg szoftveres cucc lehet.


Virust nem találtam, megnéztem a memóriát és a cpu-t az sem ugrik fel akkor abban a másodpercben hirtelen, tehát wtf



2019. márc. 25. 20:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!