Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja ki a OneDrive,...

Miért írja ki a OneDrive, hogy várakozó szinkronizálás, miközben már az összes fájl fel van töltve?

Figyelt kérdés
Pár napja töltöttem fel mindent, akkor még rendben is volt. Erre most kijelezte néhány mappa mellett, hogy nincs minden része feltöltve, annak ellenére, hogy bizony már minden fent van. Ha nekiállok lebontani mappáról mappára, hogy mi az ami nincs fent, akkor is csak szó szerint a mappán van kijelezve az a kis ikon, a fájlokat úgy írja, hogy már mind fel lett töltve.
2019. febr. 24. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a szinkronizált fájlok közül valamelyik meg van nyitva, akkor annak szinkronizálását függőben tartja a Onedrive, hiszen használatban van. A szinkronizálás nem csak a feltöltést jelenti, hanem a fájlváltozásokat is figyeli, viszont amíg nem mented/zárod be a fájlt, nem végleges a módosítása.
2019. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez jó hír, de egyik fájl sincs nyitva, és amúgy is - viszonylag különös lenne, ha egyszerre pl. 50, összefüggéstelen dokumentumot és fájlt nyitnék meg.

Próbáltam azt is, hogy töröltem csak azokat, amik szerinte szinkronizálásra várnak, majd egy másoltból újra elkezdtem feltöltetni vele: nem működött.

2019. febr. 25. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!