Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tegnap és ma a számítógépemben...

Tegnap és ma a számítógépemben magától megváltozott a háttérkép, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap random megváltázott a háttérképem (Lil Uzi Vert-re xd) amiről küldtem egy screenshotot barátomnak. Mindjárt a win 10es beállításokban bekapcsoltam a víruskeresőt és nem talált semmit mert egyből arra gondoltam hogy valami vírus végett lehetett. ( amúgy ezt a képet nem találtam sehol a számítógépemben) Aztán ma olvastam a tegnapi chatet a barátommal és megnéztem a screenshotot amit még tegnap küldtem neki és gondoltam magamban megnézem megint nem e változott át ugyan arra a képre (mert ugye tegnap még visszaváltoztattam a régire) és megint ugyan arra a képre átváltozott. Ez most mitől lehet? Mert az biztos hogy más nem jár a számítógépemre.

2019. febr. 21. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Malwarebytes-t neki.
2019. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 10 fájlt tett karanténba még trojan is volt ott. De ez most miért lehetett? Miért pont Lil Uzi Vert-es kép? xd
2019. febr. 21. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Eddig azt se tudtam, ki a rákom ez, gondolom vicces kedvébe volt a "rosszaság" készítője és ezt a művészt vagy mi az izét rakta be háttérnek.
2019. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a rák megint átváltozott megint elindítottam a víruskeresést és semmi
2019. febr. 22. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy haver/ismerős hülyéskedik veled? :D
2019. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, erre a számítógépre csakis én járok. Ma észre vettem hogyha beteszek egy zenét a számítógépen akkor változik át és ez csak ennél az egy albumnál van. De mondjuk reggel mikor bekapcsoltam a gépet nem halgattam a zenét meg azelőtt se hogy kikapcsoltam mégis megvolt változva
2019. febr. 22. 15:30
 7/7 anonim válasza:
Szia, detto nekem is ugyan ezt csinálta. Éppen zenét hallgattam, amikor arra lettem figyelmes, hogy a háttérképem megváltozott. Valami random fiú banda van rajta, de fogalmam sincs hogy kik ezek. Én is elindítottam egy vírus keresést, de semmit nem talált a gépen. Én se tudom mi ez, interneten pedig nem találok rá választ.
2021. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!