Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen nehéz egy Windows XP-t...

Milyen nehéz egy Windows XP-t fölinstalálni?

Figyelt kérdés
Szerintetek megpróbáljak egy Windows XP-t felinstalálni angolul? nem próbáltam még egyszer sem de angolul középszinten tudok, és egy párszor elolvastam ezt az útmutatót is: [link] Mit gondoltok megpróbáljam?
2010. júl. 1. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem nehezebb mint pl. kapálni. Minimálisan tudok angolul és elsőre sikerült segítség nélkül.
2010. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát itt az angol nyelvtudásod sz*rt se fog érni mert nem hiszem hogy olyanokat tanítanak suliba mint pl a boot first device meg hdd meg ehhez hasonlók de am pofon egyszerű de nem a nyelvtől függ:) már ha azt mondanád hogy középfokú szakirányú nyelvtudás az már más:) sok szerencsét! De tényleg ne parelj nem nehéz
2010. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg magyarul beszélni! (feltelepíteni)

Egyébként nem túl könnyű, sok mindenbe belezavarhat, meg karakteres felületen kell, tehát elég nehéz.

A helyedben inkább Ubuntu-t telepítenék, azt nagyon könnyű!

És ingyen letölthető, sőt, ha akarod egy CD is kapsz ingyen de hetekig tart mire kihozzák.

2010. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Ilyeneket várok még. Ubuntu-t nem akarok mert már megszoktam az XP-t és egyébként is, fölTELEPÍTENI csak egyszer kell de használni viszont lehet hogy évekig is és ha nem tetszik vagy nem tudom használni akkor pedig lósz*r. De azért köszi a tippet.
2010. júl. 1. 18:13
 5/11 anonim ***** válasza:
egszerű, igazából csak néhány szót kell tudni, no meg hogy mit csinál. ha tudod, mit jelent az pl.:, hogy: formatting hard drive akkor nyugodtan elkezdheted. (én még csak magyarba telepítettem xp-t.)
2010. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

18:07-nek válasz:

hát könnyűnek könnyű, HA üres gépre akarod felnyomni. ha már úgy akarod, hogy mellette legyen XP, vagy Vista az már nem kicsit nehéz elsőre. (sőt.)

2010. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Olyan nehéz, hogy besząrsz.
2010. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kinek milyen, nekem legnehezebb kivárni, még feltelepül.
2010. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

18:16-nak:tudom mit jelent az hogy formatting hard drive. :)

18:17-nak:Nem üres gépre akarom felrakni, azaz most van rajta egy XP csak előtte a bootokat formatálnám és úgy, szóval nem 2 windows-ot egymás mellé, csak a régi helyett újat.

2010. júl. 2. 11:37
 10/11 anonim ***** válasza:

egyszerű, a Telepítés Varázsló lépésről lépésre végigvezet a telepítésen.

(egy kis tájékoztató:

[link]

2010. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!