Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Crysis CC Admin hogy is van ez?

Crysis CC Admin hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Nos problémám a következő:


Biztos halottatok már a crysis cc adminról-ról bővebben itt: [link]

nos én ezt le is töltöttem de megmondom őszintén az angol tudás amiből kikövetkeztettem lehet abban van a baj szal elindítok egy dedikált szerót aztán elindítom ezt a crysis cc-t aztán

kitöltöm értelem szerűen így ezt: [link]

majd okézom és connect és állandóan ezt a hülye hibát löki ki: [link]

Ez miért van?

Megpróbáltam úgy is hogy nem indítok szervert csak manuál azonnal belépek akkor ez a hiba neki: [link]

Megpróbáltam az ip címet pontok nélkül, csak spaccel,már kötőjellel is de arra is ugyan ez a reakció...

Am csak azért lenne erre szükségem mert admin jogot szeretnék adni ha elmejek dedikált szerórol de simán asszem nem is lehet. Már a google-t agyonra néztem de semmi. Kérem segítsen nekem az ebben jártas emberke. Crysisom eredeti,nem pénzszerzés céljából akarom ezt üzemeltetni csak kellemetlen mert én nem játszok sokat kb 1-2 órát és jó netem van mikor meg kilépek ded szerórol ugye a szeró marad admin nélkül és a haverok akikkel játszani szoktam elmennek mert bejön vmi b*zi cheater ozt nem tudják kib*szni én meg ugye nem fogok gép előtt ülni egész nap hogy azt figyeljem.Ezektől a válaszoktól mentességet kérek: bérelj szervert (nem bérlek mert jó netem van csak admin jogot nem tudok adni) na meg ehhez hasonlók. Előre is köszönöm!


2010. júl. 1. 16:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!