Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudna segiteni valaki akinek...

Tudna segiteni valaki akinek Blackberryje van?

Figyelt kérdés
Szóval nekem netbookom van és nem tudok cd-t beletenni azaz telepítő cd-t SE. Az lenne a kérdésem, hogy honnan tudok letölteni, olyan programot amivel rácsatlakozom usb-vel a gépre és rátudok tenni zenéket,képeket. Most nem engedi, csak a programmal tudnám ezt megcsinálni. Még kis is írta,hogy nem fog megfelelően működni valszeg. Ez volt az mp3ammal is aztán letöltöttem vmit és ment. Valaki valami honlapot vagy akármi? Előre is köszönöm.
2010. júl. 1. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mindent a bleki honlapjáról szedtem le. Tökéletesen működik minden szoftver. Néhány letöltésnél regisztrációt kér. Olyankor regisztrálsz, aztán kész.


Itt nézz szét:

[link]

2010. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok

szerintem ez kell neked:

[link]

2010. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :) SIKERÜLT. KÖSZI (:(:(: :D
2010. júl. 1. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!