Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van külömbség a szolgáltatói...

Gameplayer kérdése:

Van külömbség a szolgáltatói és a fuggetlen telefon között?

Figyelt kérdés

2019. jan. 28. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltatói csak a szolgáltató sim kártyájával működik, plusz általában fel van rá dobva egy rakat totál felesleges, szolgáltatóhoz kötött alkalmazás.
2019. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy csak a szolgáltató hálózataval működik de úgy értem hogy teljesítményre vagy ilyesmi
2019. jan. 28. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Ugyanaz a teljesítmény.(legtöbbször, az s9-emnél egyszer elcsesztek egy frissítést és 30%-al gyorsabban merült...)


#1: nem teljesen igaz, pl. a Telekomba telekomos a szoftver és mégis független(bármilyen kártyát rakhatsz bele.).

2019. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Pont a telekomnál néztem telót de azt nem tudtam hogy bármilyen kártyát elfogad
2019. jan. 28. 19:44
 5/6 Hímbivaly válasza:
Ha nem vagy benne biztos, kérdezd meg ott tőlük, és ők bizosra tudnak válaszolni.
2019. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Maga a telefon ugyanaz.

Viszont szolgaltatonal a szoftverbe szeretnek belepiszkalni, es foglalni a tarhelyet folosleges programokkal, amit neha le se tudsz torolni.

Azonkivul lehet mas a telefon ára és a hozza adott tartozekok.

Vettem mar fuggetlen telefont minden tartozekkal foliatol autostoltoig es meg majdnemnegy tizessel olcsobban mint a szolgaltatoi, amihez csak tolto es legolcsobb fules jart.

2019. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!