Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami baj lehet az mp4-emmel?...

Valami baj lehet az mp4-emmel? Nem kapcsol be. Tegnap este lemerült és ma este akartam feltenni töltőre, de még az szg. Sem ismeri fel valamiért. Sony márkájú és eddig semmi baj nem volt vele. Semmit sem jelez a kijelzője.

Figyelt kérdés
Van rá garancia, de nem tudom mi baja lehet. Olyan 1 éves lehet. Lehet, hogy az aksija ment tönkre. (sürgős)
2010. jún. 29. 23:46
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi, megoldódott..a szg. hátsó felébe dugtuk bele a töltőt és ugy feltöltötte..azért köszi :D
2010. jún. 30. 13:41
 2/2 Guilty válasza:
Pont ugyanez a problémám,de nekem valamiért egyik usb bemenettel sem akarja tölteni a laptop..Van külön konnekthoros töltője,de azzal se működik. :P
2013. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!