Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt megcsinálni?...

Hogyan tudnám ezt megcsinálni? [Aki tudja, írja le részletesen kérem]

Figyelt kérdés
Nos mostanában elég sokat használom a Team Speak nevű programot és ott szoktunk zenélni is, de már unom azt, hogy mindig oda kell tenni a mikrofont a hangfalhoz.. Az érdekelne, hogy hogyan is lehet azt megcsinálni, hogy ne kelljen oda tennem, hanem csak simán ahogy lejátszom, hallják a többiek is.. Mondták, hogy bonyolult, de engem akkor is érdekelne :) Esetleg ha van valahol leírás, azt is lehet linkelni, előre is köszönöm..
2010. jún. 29. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha XP-d van akkor Hangerőszabályzó Vonalbemenet maxra.

Remélem tudtam segíteni

2010. jún. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült, pontosabban leírnád kérlek?
2010. jún. 29. 00:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom mert Win7-et használok már :S
2010. jún. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nem találod a Vonalbemenetet vagy Felhúztad de nem jó?
2010. jún. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Keresd meg adott zenét youtube-n és add meg a többieknek a linket...

Amúgy vagy TS-ben a beállításoknál add meg a "hanghullám"ot mint használt csatorna, vagy a hangtulajdonság felvételi részénél válaszd ki ugyanezt. Egyszerre nem tudsz mikrofonozni is meg zenét is közvetíteni.

2010. jún. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem egyszerre akartam közvetíteni, de sikerült megoldani. A sztereó mix-et kellett aktiválni.. Köszönöm mindenkinek a segítséget! :)
2010. jún. 29. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!