Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megbizható...

Szerintetek ez megbizható üzletkötés? Nem fake?

Figyelt kérdés

Van aprón fent egy konfigom amire ma jott egy emal:

Hello i will like to know the present condition of this item and your final price in Euro and Let me know how meny set you have for sell ??


majd a valaszom utan ez:


Thanks for the mail,am from Canada ,i am ok with the price and i am sending the item to my Son over there in Nigeria,so i will offer you the sum of 800Euro for this item and with the shipping cost to Him through Post Office I will be paying you through my bank so do send your bank details


Full Name:

Bank Name :

Bank A.c Number :


This the shipment address Below


Name:********

Address : *******

City : Ilesa

State : Osun

Country : Nigeria

Zip code : 234036

Phone Number :*******


I will be waiting for your mail today



Szerintetek nem átverés?

En azt irtam,hogy 590€ adom a gepet,de mit akar a 800€ mondani azt nem ertem teljesen.


2010. jún. 28. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nigéria, itt van elrontva az egész. :)
2010. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Személy szerint én azt nem értem, hogy hogy lehet bedőlni még mindig az ilyen Nigériai csalóknak?
2010. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kuldtem el semmit meg neki es nem is fogok X)
2010. jún. 28. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Néhány napja már válaszoltam egy hasonló kérdésre. (Átverés, néhány évvel ezelőtt sajnos én bedőltem neki.) Írd meg nekik, hogy előbb utalják a 800 pénzt a számládra és utána küldöd az árut. Figyeld meg, hogy milyen gyorsan elhallgatnak...
2010. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

es te hogy jartal?

elkuldted es semmi se jott vagy ...?

2010. jún. 28. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nigériában erre iparág épül, szerintem már bőven az internetes csalások top3-jában benne van.
2010. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy jártam, hogy fenn volt a vaterán egy Sony Ericssonom, aminek az akkori piaci értéke 14 ezer Ft volt. Jött ez a nigériai ajánlat, hogy magyar pénzben 60 ezer Ft-ot adnának érte. Én hülye feladtam a megadott címre, a postaköltség kb 2500 Ft volt. Persze a pénzt azóta is utalják... Így fizettem meg a tanulópénzt!
2010. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!