Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom Youtube-ról letölte...

Hogy tudom Youtube-ról letölteni ezt a zenét?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=YjciQMz_irU&feature=fvw


A többit le tudom, de ennél az egynél nem engedi, vmi hibát ír ki:S


Valaki tudna segíteni? fontos lenne


2010. jún. 28. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
www.vidtomp3.com <--csak bemásolod a linket a download felirat elé a nagy fehér üres téglalapba,és rákattintassz h. download,és pár perc múlva kijön egy kék felirat,szintén download,arra is rákattintassz,és megint,és lefog töltődni:D
2010. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Itt sem engedi:S Ezt írja ki: Error: Grabbing failed, maybe this video is currently not available?
2010. jún. 28. 13:35
 3/8 anonim válasza:

Próbáld összekötni a géped egy magnőval és vedd fel vele a zenét.

Vagy keress olyan programot ami tudja a zenét rögzíteni a zenét a meghallgatása közben!!!

2010. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor rossz minőségá lesz, nekem meg fontos h jó legyen, mert meditációhoz kell majd
2010. júl. 1. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
A savevid.com oldalról letudod tölteni vagy free youtube to mp3 konverterrel!
2010. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondom, h próbáltam már youtube letöltö programmal, de nem engedi. Meg amúgy csak a zene kell, a videó nem!
2010. júl. 1. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
írj privit és átküldöm a zenét
2010. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem se engedi letölteni
2010. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!