Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telepíthetem a gépemre az USB...

Telepíthetem a gépemre az USB Drivert anélkül, hogy valami baja lenne a gépemnek?

Figyelt kérdés

SGH-X660 samsung a mobilom, vettem hozzá USB-kábelt, de amikor telepítettem, azt írta ki, hogy nem ment át a windows logo tesztelésen, így ha telepítem, veszélyeztethetem a gépemet.

Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm!


2010. jún. 27. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nyugodtan, microsoft hülyeség nem kell vele törődni
2010. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Piros a pajzs, ismeretlen gyártó, nincs aláírva stb. ezekre ugrik a Windows Installer. Van, amikor valóban igaza van.
2010. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor szerintem telepítem!
2010. jún. 28. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegnap letöltöttem néhány ingyenes programhoz frissitéseket egy megbízható letöltő oldalról (VLC, Mozilla Thunderbird stb.). Letöltöttem az Asztalra (Firefox adathalász szűrője nem blokkolta), ott pedig lefuttattam rajta a víruskeresőt. Minden oké, ennek ellenére mit ír ki a Windows Installer? Piros pajzs, ismeretlen gyártó, kárt okozhat stb. Nem törődtem vele, telepítettem. Ez a megoldás, ha okoskodik: jobb egérgomb, víruskereső lefuttattása.
2010. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már telepítettem is és minden oké!
2010. jún. 28. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!