Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PS3 vagy Xbox360 vagy Egy gép...

Darkss kérdése:

PS3 vagy Xbox360 vagy Egy gép 120e keretben?

Figyelt kérdés

Ps3 slim 250gb ,xbox 360 elite, a gép meg 120e a kérdés adot kérek választ léccives.

(Helyesírás tudom rossz.)


2010. jún. 27. 12:21
 1/7 Diablo3 ***** válasza:
Én (bár nincs konzolom) ps3 párti vagyok. Grafikailag mindenképp szebb, de ennek csak akkor van jelentősége, ha egy nagyobb full hd tv-n játszol. Valamint a blu-ray is a ps mellett szól. Az xbox egyetlen előnye, hogy viszi a tört játékokat, amiket torrentről is lehet szedni, a ps csak az eredetit. És hát a jobb játékok legalább egy 10-esbe fájnak. Szerintem nézz körül a konzolvilág.hu oldalon, elég jó akcióik vannak, valamint ott tudsz comboban (konzol+játék) is venni jó áron.
2010. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem xbox360

Már kapsz 50ezerforintért.

Csak kiflashelteted, és töltesz játékokat(csak DL DVD-t kell venned.)(

ÉS elég szép grafikája van:)


Ps3-at nem ajánlom mert:

Drága, drága játékok, csak full hd-nál élvezhető:S:/


És szerintem ps3-nak fél fokkal van jobb grafja az xbox360-nál:)


Ja és nemsokára kijön a Natal Project ami ilyen mozgás érzékelős lesz mint a wii:)


Szoval szerintem x360;)


Ice;)(15/f)

2010. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Natal tőrőlt név ,kintec a neve már :S

Oks de flashelve xbox 360 multizni lehet cdo6 stb?

2010. jún. 27. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát az jo kérdés.

Ha óvatosan csinálod és nem kapnak el akkor lehet.

Ha elkapnak akkor lebannolják az alaplapodat..

De pl hveromnál volt olyan: Olyan gammel játszott ami kise jött xboxra úgy multizott vele és úgy bannolták a lapját.

De amúgy nem:)


Ice;)(15/f)

2010. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Flash-elve ha elkapnak, akkor aztán lőttek annak.Úgyhogy az előttem szóló mondta:vigyázz nagyon.Tavaly ha jól emlékszem, több mint 1 millió játékost bannoltak hamis játék használatáért.
2010. jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A játékok ugyan úgy néznek ki mind a 2 konzolon.

Csak apróbb különbségek vannak.


Nem a legjobb megítélés szempontjából, de youtubera írd be: játékneve comparison.

Aztán lesz ott ps3 / xbox 360 összehasonlítás és az alapján már letudod szűrni, hogy nincs nagy különbség.


Én inkább a konzolt javaslom 3 okból is:


1; Manapság sokkal jobb rá a játékkínálat.


2; Egyszer kell megvenni és utánna a gépre nem kell költeni.


3; Sokkal kényelmesebben lehet vele a fotelből ülve játszani és nem fog a szemed 2 óra után kiégni a monitortól, persze PC-n is lehet játszani Tv-n, de nem jellemző.


A hátránya pedig az, hogy pár játékstílus nem elérhető rá.

Az FPSre mondják, hogy nem lehet játszani, de 20 millió COD6ból 19 lazán konzolon ment el...


Nincs pl MMO konzolra, csak 1-2 darab, nah meg stratégiai játékok, abból ami így hírtelen eszembe jut az a C&C Tiberium wars és a Tom Clancy Endwar.

2010. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy xbox 360 vagy pc. PS3 csak a gazdagoknak éri meg, de azoknak se nagyon.

Megveszed a ps3 alapgépet, nincs flash (vagy firmware vagy mi a ge.ci) plusz 10ezres játékok, sz@r rajta fps-ezni , nincs mmo játék és minimum egy 100ezres tv.


Én aztmondom, hogy ha van már egy netezős géped, esetleg tudsz rajta még pár játkkal játszani, hogy maradjon meg a pc és vegyél xbox-ot (lehet flashelni).

2010. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!