Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a hiba? A gond ott...

Mi lehet a hiba? A gond ott van, hogy van egy Xp-s gép (ez igazábó nem is gond). Az xp nem bootol be, újratelepiteni nem tudom* (ezek már tényleg gondok).

Figyelt kérdés

Feltettem rá egy LINUX-ot, de az meg az egeret nem kezeli és csak akkor indul el ha a meghajtóban van az Xp telepitő CD.

*A telepités megkezdésénél amikor a hardverkomponensek ellenőrzése megy azután egy fekete képernyő jelenik csak meg és nem megy tovább a telepités. Már több telepitőlemezzel ki lett próbálva és mindegyiknél ez volt a hiba vagy még eddig se ment el hanem rögtön a fekete képernyő jött be.


2010. jún. 25. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Alaplap....
2010. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huhhh...
2010. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szpigy ***** válasza:

Ilyen problémával még nem találkoztam, de lehet csak az problémád, hogy nem jártál utána pontosan, hogy hogyan kell Xp mellé Linuxot telepíteni dual-boot-tal?


[link]

[link]

[link]

2010. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!