Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a carpathiansra?

Figyelt kérdés
Reggel még nem volt semmi probléma,most meg vagy 30-szor próbálkozom,de hiába.
2010. jún. 25. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem beenged :D szval nálad van a hiba, amúgy ez van kint most a föoldalon :


Tisztelt felhasználóink!


Értesítünk mindenkit, hogy:

A 2001. évi CVIII. törvény 13. § (4) bek. értelmében egyesi linkek hozzáférhetőségét a Szövetség a Szerzői Jogokért (Proart) PRI7311 számú megkeresése alapján megszüntettük.

A megszüntetett jogsértő linkek pontos listáját a fórum/Carpathians/Jogsértő linkek törlése topicban olvashatjátok.

Felhívjuk mindenki figyelmét, hogy ezen linkek visszahelyezése jogsértő tartalmuk miatt TILOS!

Figyelem!

A fenti bejegyzéssel kapcsolatban minden nemű és formájú megjegyzés TILOS A FÓRUMBAN.

Aki ezt megszegi annak a hozzászólása törlésre kerül és figyelmeztetésben részesül!


szval ha vmit kavartál akkor gondolm azért nem enged be... amúgy meg van ennél jobb oldal is ...:D csak azért vagyok ide regelve mert tetszett a neve :D

2010. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyáltalán semmit sem kavartam,fórumba nem is szoktam írni :(
2010. jún. 25. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:
regisztrálj újra, lehet free reg van , vagy nincs,?
2010. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi,már sikerült
2010. jún. 25. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!