Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell ilyet csinálni?

Hogyan kell ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

[link]

olyan mintha spirál füzetből lenne kitépve a lap. milyen progit kell használni? sok oldalon láttam ehhez hasonló képet, hogy így volt megcsinálni, néha még olyan spirál is volt hozzá. ha valaki tudja leírná?


2010. jún. 24. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én szívesen segítenék, de errort jelez, ha rá akarok menni. Dhe ha jól értelmeztem, te valami olyat láttál ott, hogy spirál füzetbe írások? Ha ez lenne az, amire kíváncsi vagz, akkor photoshop. E googlebe sztem van sprál füzet kép, ha rákeresel, utánna Photoshopőba írsz, és utánna elforgatod pár fokkal, és akk jobban fog kinézni. Remélem tudtam segíteni. Felfele nyilat kérek! :))
2010. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a Photo Scape-val tudom.

[link]

2010. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem erre gondoltam. :) azért köszönöm, felpontoztam mindkettőtöket. Ha nem jön be a link errort jelez, ott kattintsatok ismét a linkre, és bejön a kép. :)
2010. jún. 24. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:

az egész oldal bezárt :(

ha keresel másik hasonló képet és megmutatod, akkor segítek

2010. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


tehát ilyen legyen a kép :D a kérdésből kifolyólag, remélem érthető :)

2010. jún. 27. 20:57
 6/6 A kérdező kommentje:
ha errort jelez, ott kattints a linkre :)
2010. jún. 27. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!