Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem lehet valahogy megoldani?

Nem lehet valahogy megoldani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tönkre ment sajnos a laptopomon az a hely, ahova a hangfalat, meg fülhallgatót kell bedugni, viszont az jó amibe a mikrofont kell... nem lehet valahogy megoldani, hogy ha a mikrofon helyére dugom be pl a fülhallgatót akkor az olyan legyen mintha a rendes helyére dugnám és szóljon?
2010. jún. 22. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem. Az ilyet, mint amit írtál, csak a legújabb, profi cuccok tudják, megfelelő illesztőprogrammal. És egy laptopba nem szoktak olyan profi cuccokat pakolni -hangkártya értelmében.
2010. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Diablo3 ***** válasza:
De. Csak belül kell átforrasztani a dolgokat. :) Sztem nem tudod megoldani. Még progival sem.
2010. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen gondoltam sajnos, hogy ez így nem megy ^^ de gondoltam hátha tud valaki valami okosat :D na mindegy azért köszönöm meg várom még a válaszokat : D
2010. jún. 22. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:
vannak hangkártyák amik felismerik hogy mit csatlakoztattál, fülest vagy mikrofont és szól ha rossz helyre dugtad. pl mikrofon helyére dugod a fülest akkor szól h rossz helyen van, de ezeknél be lehet állítani hogy akkor is szóljon. azt nemtudom, laptopban lehet tényleg nem ilyet használnak.
2010. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az kimaradt, hogy ezekhez a saját driver kell, nem amit a windows magától felrak
2010. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!