Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az a probléma, hogy nem veszi...

Az a probléma, hogy nem veszi be a gépem a telefonomat. Mi lehet a baj? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az a probléma akadt, hogy nem veszi be a telefonomat a gépem, amióta SSD-re lett rakva a WIN 10. Tölteni tölt, ha bedugom az USB-t a gépbe, valamint a töltőt a telefonba. A telefon csatlakoztatva van a géphez Miscrosof-fiókkal együtt. Tényleg nem tudom már mi a baj...

2018. aug. 24. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A telefonodnak mi a pontos típusa? A legtöbb modellnél az USB-hez csatlakoztatás után megjelenik az értesítési sávban egy menü, ahol tudod állítani az USB üzemmódokat. Neked MTP-re, tehát médiaátviteli módra kellene állítanod. Próbáld meg másik USB kábellel, másik USB portban (a gépen), vagy kicsit mozgasd meg a telefon csatlakozójában a kábelt, lehet, hogy csak érintkezési hiba van. Persze az is lehet, hogy a telefonodat nem ismeri fel alapból a Windows (ami nem túl gyakori), ez esetben a telefongyártód oldaláról kell letöltened a Windows-hoz való USB drivereket, de lehet, hogy Windows Update-en keresztül automatikusan telepíti.
2018. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A telefonom típusa LG-K 10
2018. aug. 25. 09:51
 3/8 A kérdező kommentje:

Minden be van állítva, mert a Samsung Galaxy A3 (2016) az tökéletesen felcsatlakozik.

Az LG gyári töltőjét használom mind a kettőhöz.

2018. aug. 25. 10:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól még hogy a samsung megy, ez nem biztos hogy fog. Tedd fel az illesztőjét
2018. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Samsungok azonnal csatlakoznak, mert KIES illesztőprogram van bennük. Ezzel ismeri fel egymást a Windows és az Android. De a Galéria esetében az okostelefon rá is kérdez, engedélyezed-e ezt a kapcsolatot. Ami az LG-t illeti, ott is kellene lennie illesztőprogramnak. Keress rá a cég honlapján.
2018. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá.

[link]

2018. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amielőtt újratelepítettem semmilyen illesztőprogram nem kellett... Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 26. 18:12
 8/8 A kérdező kommentje:

Sikerült!

Újraindítottam a telefonomat, és megoldódott... Nem tudom, hogy erre miért nem gondoltam. :D

2018. szept. 4. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!